Безпечне місце для пошуку відповідей 
про життя та Бога
Безпечне місце для пошуку відповідей про життя та Бога

Ігри з Вовками

Один хлопець ділиться відвертими порадами про секс і побачення...

Анонімна історія

Є одна приказка: «Розумний на помилках дурного вчиться». Ця стаття cаме про це. Я хочу поділитися з тобою про ті речі, які я зрозумів через власні помилки, а саме про дівчат і стосунки. Для цього я написав десять пунктів чому я вирішив утриматися від сексуальних стосунків до шлюбу.

Порада №1: Тепер я знаю, що секс не такий, яким його малюють.

Коли я був студентом, то була одна річ, яку я назвав «любовним похміллям». Провівши ніч з дівчиною, я прокидався наступного ранку з відчуттям неймовірної порожнечі. Цього не показують на телебаченні чи у кіно, але це доволі поширене явище. Була порожнеча, а згодом з’явився і жаль.

«Любовне похмілля» було дивним явищем для мене. Головно через те, що я був студентом і моїм богом був секс. Як чоловік я думав про це від ранку до вечора. Тож секс мав би приносити задоволення, – відчуття насолоди від поклоніння своєму богові. Але чомусь часто я не отримував того задоволення після ще однієї ночі.

Можливо ти також відчував подібне? Чи було у тебе «любовне похмілля»? Якщо так, тобі варто зупинитись і добре про це подумати. «Чому так? Чому секс, який є таким важливий для мене, дає мені відчуття порожнечі»?

Особисто мене це дуже спантеличувало. Тоді я зробив висновок: «Мені просто треба більше [сексу], та й усе». (Ми часто поводимося схожим чином з тим, що нас не задовольняє, але на що ми надіємось. Наприклад, ми купуємо машину, якої прагнули усе життя, але через якийсь час вона нам набридає. Замість того, щоб усвідомити, що машина не може нас задовольнити, ми помиляємося у висновках: «Мені просто треба іншу машину. Інша машина точно мене задовольнить».)

Але порожнеча лише збільшується. Тож нарешті я усвідомив, що дошлюбний секс зовсім не такий, яким його малюють. Навколо нього забагато ажіотажу. Насправді він не такий, яким його показують у фільмах. Якщо б це було не так, не існувало би тієї порожнечі опісля.

Порада №2: Тепер я хочу ставитися до дівчат з більшою повагою.

Я усвідомив, що час дівчата не усвідомлюють усього, що відбувається, коли доходить до сексу. Їхня точка зору значно відрізняється від точки зору хлопців. Дуже часто дівчина виправдовує секс, коли сама його не хоче, кажучи: «Ну я ж люблю його». Чому так стається? «Дівчата використовують секс, щоб отримати любов. Хлопці використовують любов, щоб отримати секс».

Ось як це виглядає: дівчина уявляє собі щасливе життя з хлопцем колись, а хлопець уявляє все, що він би з нею зробив, щоб потім похвалитися перед своїми дружбанами. І в той час, коли дівчина переконує себе, що поступає правильно, хлопець розуміє, що поступає неправильно, але не відступає. Чому? Звісно, що причиною є фізична насолода. Однак є ще одна причина: так хлопець відчуває себе чоловіком. Однак в тому всьому є велика іронія: що мужнього у тому, що ти обманув дівчину?

Пізніше я зрозумів, що поважаючи жінку, ти поважаєш себе. Чому? Бо одного дня ти пожалієш про скоєне і той жаль триватиме значно довше за насолоду. У фільмі «Роб Рой» головний персонаж говорить такі слова: «Повага – найкращий подарунок, який чоловік може зробити собі». Коли ти поважаєш жінку, роблячи те, що ти знаєш є правильним (тобто те, що у її інтересах), ти поважаєш себе і уберігаєш себе від довгого жалю за скоєне.

Порада №3: Це чиясь дружина.

Ось, що я маю на увазі: більшість дівчат, з якими у мене був секс, зараз уже вийшли заміж за когось іншого. Коли я уявляю себе на місці їхніх чоловіків, я волів би, щоб я так не поступав з тими дівчатами. Більше того, мені хочеться набити собі пику за це!

І очевидно, що коли я одружуся, то мені не сподобається, що з моєю дружиною уже хтось переспав. А ти що про це думаєш? Чи сподобалось би тобі, що хтось переспав з твоєю дружиною? Якщо у тебе є дівчина і тобі уже зараз це неприємно, уяви яким сильним буде це відчуття, коли вона стане твоєю дружиною.

Можна ще глибше про це роздумувати. Та дівчина також чиясь дочка. А що як вона була би твоєю сестрою? Чи сподобалось би твоєю, що хтось просто використав твою сестру? Тепер я дивлюсь на дівчат зовсім іншими очима. Вони чиїсь майбутні дружини, чиїсь дочки, сестри тощо.

Порада №4: Секс знищив мої найкращі стосунки.

Коли я був студентом у мене була дівчина, дівчина моїх мрій, можна сказати. З нею мені ніколи не було скучно. Ми ідеально підходили один одному. Ми почекали якийсь час, але потім з моєї ініціативи почали займатися сексом.

Потім секс став центром наших стосунків. Вона уже не цікавила мене, як раніше. І замість того, щоб зближуватися, ми навпаки віддалялися одне від одного. Ось, що я маю на увазі, коли кажу, що «секс знищив мої найкращі стосунки». Люди можуть ставати ближчими на багатьох рівнях – емоційному, розумовому, фізичному, духовному. Але коли я і моя дівчина почали в основному зближвуватися у фізичному плані, усе решта пішло шкереберть. Як наслідок, наші стосунки зав’яли. Ми могли би бути і досі разом, якби ми (я) вміли(в) зачекати.

Я також бачив подібне у житті інших людей. Я думаю на те, є причина, про яку я поясню у наступній пораді.

Порада №5: Секс до шлюбу руйнує іншу сторону стосунків.

Зі мною трапилися дві речі після сексу з дівчиною. Оглядяючись назад, я розумію, що це відбувалося завжди після сексу з дівчиною, проте тоді я не розумів динаміки цієї закономірності. Трапилося таке: 1) я втрачав повагу до дівчини (хоча і не хотів цього), а також 2) вона переставала мені довіряти (хоча і не хотіла цього).

Я не знаю чому так вийшло, просто знаю, що так вийшло. Можливо людина влаштована таким чином. Але одна річ очевидна: це трапилялося не лише зі мною. Я спостерігав це знову і знову. Я знаю багатьох людей, у яких виникають сімейні проблеми через дошлюбний секс. Вони вступають у шлюб з недостатньою довірою і недостатньою повагою – дві невід’ємні складові успішного шлюбу.

Я знаю одне молоде подружжя, які займаються сексом рідше ніж раз на місяць, саме через це. Він не поважає її, і вона це знає, а вона не довіряє йому, тому і не бажає близькості з ним. Це дуже сумно, але, на жаль, це часто трапляється. Але ніхто не говорить про це на людях. А кіно та телебачення і поготів не згадують про ці проблеми.

Порада №6: Не поспішаючи з сексом до шлюбу означатиме кращий секс після шлюбу.

Чому? Бо коли ми одружимося, то я матиму більше поваги до неї, а вона більше довірятиме мені. Я зрозумів одну річ: якщо дівчина не довіряє хлопцеві, то не хоче повністю віддавати себе йому. Глибоку у душі їй буде неприємно з ним.

Ось як це відбувається. Оскільки «дівчата використовують секс, щоб отримати любов, а хлопці використовують любов, щоб отримати секс», то пара займеться сексом до шлюбу. Дівчина піде на цей крок, щоб втримати стосунки, а хлопець піде на цей крок, бо йому цього хочеться більше, ніж самих стосунків. Тоді, після шлюбу, жінка має те, чого прагнула: обітницю від чоловіка. Тож їй більше не потрібно використовувати секс, щоб заволодіти ним. А ще можливо її мучать докори сумління за скоєне, тому вона стає мало зацікавленою у сексі. А хлопець, який не цінує свою дружину, через те, що переспав з нею до шлюбу, все ще хоче сексу, але не як повне єднання зі своєї дружиною. Для нього це просто секс, і вона це прекрасно розуміє. Отак секс у шлюбі стає «лажовим».

Я не вигадую усе це. Тепер, коли я вже закінчив свій виш, багато моїх знайомих одружуються і я спостерігаю за цим у їхньому житті. Який же ж вихід? Зберігаючи секс на час після одруження, чоловік здобуває більше поваги до жінки, а жінка починає довіряти йому більше. Як результат у вас буде кращий і частіший секс, через велику повагу і любов одне до одного.

Порада №7: Якщо у мене не буде сексу з іншими жінками, – це означатиме кращий секс з моєю дружиною.

Секс – це неймовірна річ, що дивовжно єднає людей, навіть якщо ми називаємо його «випадковим». Проблема ось у чому: що більше я з’єднуватимуся з іншими дівчатами, то менше я зможу з’єднатися зі своєю дружиною. Це як скотч – що більше ти приклеюєш стрічку, а потім віддираєш і приклеюєш знову, то менше вона триматиметься. Через якийсь час перестане приклеюватися взагалі.

Якщо я з’єднуватимуся з іншими дівчатами до шлюбу, я уже не зможу так сильно з’єднатися зі своєю дружиною. Я не буду цінувати її так, як міг би, і, як наслідок, не любитиму її, як міг би. Кожного дня, залишаючись вірним своїй майбутній дружині, означає, що наші стосунки будуть кращими і кращими у майбутньому.

Дивна річ: наша культура з негативом ставиться до розпусти, подружньої зради, але заохочує дошлюбний секс, навіть з різними партнерами. Хіба не смішно? Бо якщо забрати елемент часу, то дошлюбний секс є розустою. Подружня зрада, як і дошлюбний секс мають руйнівний вплив на шлюб і стосунки чоловіка і жінки.

Порада №8: Мені не потрібно переспати з дівчиною, щоб впевнитися, що ми «підходимо сексуально» одне одному.

Секс не повинен бути центром стосунків, він повинен їх доповнювати. Це те, що я для себе зрозумів. Це як глазур на торті, яку додають, коли все інше готове. Я усвідомив, що секс буде добрим лише тоді, коли всі інші складові стосунків будуть добрими. Ось чому мені не потрібно «пробувати» чи підходимо ми одне одному. Якщо ми порозуміємося в інших сферах, то і з сексом проблем не буде.

Ще хочу сказати кілька слів до цього. Я зрозумів одну річ: якщо поставити секс центром стосунків, то він буде «таким собі»... Адже, якщо вивчати ваші сексуальні стосунки під мікроскопом, постійно вишукаючи недоліки, то рано чи пізно усе провалиться.

Але коли зосереджуєш увагу на інші сфери стосунків, то тоді секс стає вільним, приноситиме більше задоволення, без тиску кожного разу «здійснювати подвиг». (Бо секс не завжди ідеальний, чесно кажучи). Але, будучи студентом, я не міг не ставити секс у центрі уваги, тому краще залишатися вірним до шлюбу.

Порада №9: Я знайшов щось набагато краще за секс.

Я знаю, що ти думаєш: «Ага, точно..» Але це справді так. У певному сенсі секс допоміг мені знайти щось краще за секс. І це щось насправді не щось, а хтось. Це Бог.

Просто вислухай мене, будь ласка. Я знаю, що це звучить дивно, але те, що я дізнався має глибокий зміст. Бог створив нас так, щоб ніщо в житті не змогло повністю задовольнити нас окрім Бога. Він вклав це у образ кожної людини. Як сказав один мудрець: «Всередині кожного є порожнеча у формі Бога, і лише Бог може заповнити її».

Стає зрозуміло, чому люди змінюють кар’єри, партнерів, моду і багато іншого, у пошуках чогось абсолютного, щоб могло би заповнити ту порожнечу в душі. І, ясна річ, ми розчаровуємося, коли якісь речі (чи люди) не задовольняють нас. Тому ми їх відкидаємо і починаємо добиватися чогось (чи когось) іншого, з надією, що знайдемо те, що шукаємо. Але проблема в тому, що ми так і не зможемо заповнити ту порожнечу, не прийшовши до Бога.

Бог надто сильно любить нас, щоб дозволити нам задовольнятися чимось меншим за Нього. Він бажає нам найкращого і пропонує Себе. Ніщо і ніхто на світі не важливіший за Бога. Я знаю це, бо пересвідчився у цьому на власному досвіді. Та порожнеча, що була у мені, після усіх тих пошуків задоволення, після усіх тих зусиль, була заповнена лише тоді, коли я запросив Бога у своє життя. Точніше, коли я попросив Ісуса Христа прийти в моє життя. Ісус Христос сказав: «Хто до Мене приходить, не голодуватиме він, а хто вірує в Мене, ніколи не прагнутиме». (Івана 6:35). Ті слова справдилися у моєму житті. Коли я пізнав Бога особисто, та порожнеча у формі Бога, зникла. Я більше не відчував себе пустим. Як наслідок, з Богом я відчув справжнє щастя, яке секс ніколи не міг мені дати.

Порада №10: Бог дає мені силу зачекати.

З часу, коли я вів хаотичне сексуальне життя, пройшло багато років. Я так хотів би сказати, що зберіг себе до шлюбу, але не можу. Я жалію через це (і як я говорив, ці відчуття тривають значно довше, ніж миттєве задоволення). Але Бог допоміг мені впоратися з вчинками минулого і з їхніми наслідками на майбутнє. Бог продовжує працювати у мені, і багато Його праці наяву.

Бог також дав мені силу зачекати з сексом до шлюбу. Звісно, що це не було легко, але Бог був вірним, щоб провести мене через це. Усе можливо з Ним. А кожен день, тиждень, рік, що я залишаюся вірним, означає кращий і сильніший шлюб. Як результат, у мене міцніші особисті стосунки з Богом, бо я довіряю Йому ці важливі сфери мого життя.

З чого ж почати?

Якщо ти хочеш мати здорові і міцні стосунки, як чоловік і тато, то почни із себе. Не суть, щоб знайти найкращу дружину чи народити найкращих дітей. Суть у тому, щоб почати з себе. А найважливіші стосунки, які можуть бути у твоєму житті – це стосунки з Богом. Через них ти станеш кращим чоловіком і кращим батьком.

Бог придумав секс, любов і стосунки. Він створив ці речі, щоб ми могли ними насолоджуватися. І ми зможемо повністю ними насолоджуватися, якщо правильно використовуватимемо. Я зрозумів, що Бог не любить читати мораль: «Те роби, а те не роби!» просто так. Коли Він каже: «Не роби цього» (наприклад, зачекай із сексом до шлюбу), то не робить цього, щоб показати хто тут головний, а тому, що бажає мені найкращого. Він каже так тому, що знає як я створений, що краще для мене і що заповнить мою внутрішню порожнечу.

Пізнати Бога особисто

Біблія говорить, що Ісус Христос був Богом, який став людиною: «І Слово сталося тілом, і перебувало між нами». Він був «втіленням Бога». Іншими словами, Ісус Христос виявив Ким є Бог. Тож як пізнати Його особисто?

Бог щиро любить нас і хоче, щоб ми знали Його. Але є одна проблема... Між нами і Богом є перешкода – гріх (наша нездатність любити Бог досконало).

Тож Ісус Христос («Бог у тілі») узяв усі наші гріхи на себе і добровільно помер на хресті. Він зробив це для того, щоб ми могли бути повністю прощеними і щоб ми могли примиритися з Богом. Його велика жертва полягала у тому, що усі ці муки і смерть мали бути для нас, але Він перетерпів їх замість нас. А потім, через три дні, Він воскрес із мертвих. Зараз Він закликає тебе відгукнутися на його жертву і запросити у своє життя.

Ісус Христос є втіленням найкращого чоловіка, який коли-небудь жив на землі. Люди мало про це говорять, але це справді так. Тож коли ти просиш Його прийти у твоє життя, ти просиш Того, Хто знає як бути справжнім чоловіком більше, ніж будь-який інший чоловік. Він допоможе тобі стати справжнім чоловіком, не таким, якого зображає Голівуд, але набагато більшим, таким, який би цінував людей навколо.

Яким же є той чоловік? Він не схожий на вовка (який шукає чогось тільки заради себе). Натомість, він більше схожий на пастуха – того, хто піклується про інших. Зростаючи у стосунках з Христом, ти все більше і більше дізнаватимешся, що означає бути справжнім чоловіком. Христос допоможе тобі змінити твої думки і ставлення до жінок.

Ти можеш почати стосунки з Христом, які триватимуть вічно. «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне» (Івана 3:16). Вірити означає довіряти. Коли ти довіряєш чи покладаєшся на Христову жертву за свої гріхи, то можеш отримати вічне життя. Пізнавши Бога, ти знатимеш Його вічність. Якщо ти щиро бажаєш цього своїм серцем, то ти можеш запросити Бога у своє життя через молитву:

«Дорогий Боже, я визнаю, що згрішив проти Тебе. Дякую, що ти узяв усі мої гріхи на Себе на хресті. Я хочу отримати Твоє прощення. Я хочу пізнати Тебе. Я прошу прийди у моє життя як мій Спаситель і Господь. Зроби з мене таку людину, яку Ти бажаєш. Амінь».

 Я щойно запросив/ла Ісуса у своє життя (деяка корисна інформація)...
 Можливо, я хочу запросити Ісуса у своє життя, розкажіть мені більше про це...
 У мене є запитання чи коментар...
Поділитися з друзями:  

TOP