Безпечне місце для пошуку відповідей 
про життя та Бога
Безпечне місце для пошуку відповідей про життя та Бога

Чи Бог справжній?

Вчені надають переконливі причини віри в Бога на основі знань про код ДНК.

Британський філософ, доктор Ентоні Флю, був затятим атеїстом. Він брав участь у всеможливих дебатах. Однак наукові відкриття за останні 30 років змусили його зробити зовсім інший висновок. У телеінтерв’ю, у грудні 2004 року, він сказав: «Верховний Розум – єдине раціональне пояснення зародження життя і складність природи».1 Найбільше на нього вплинуло відкриття коду ДНК. Ось чому:

ДНК у клітинах нашого тіла є дуже схожою на комп’ютерну програму. На фото вгорі видно, що комп’ютерна програма – це набір одиниць і нулів (так званий «бінарний код»). Певна послідовність цих одиниць і нулів заставляє програму виконувати ті чи інші дії.

комп’ютерна програма:
код ДНК:

У такий самий спосіб, ДНК складається з чотирьох основних хімічних елементів: А – аденіну, Т – тиміну, G – гуаніну, та С – цитозину. Як і одиниці та нулі, ці букви розташовані у клітинах тіла у своєму порядку: CGTGTGACTCGCTCCTGAT і так далі. Порядок їхнього розташування спричиняє ті чи інші дії клітини.

Дивовижним є той факт, що у такому крихітному місці як клітина тіла, цей код може налічувати три мільярди комбінацій букв!!!2

Щоб осягнути кількість інформації ДНК у одній клітині, наводимо аналогію: «Щоб прочитати код з однієї клітини вголос знадобиться тридцять три роки, при умові, що читатимуть цілодобово зі швидкістю 3 букви на секунду».3 Але і це ще не все.

Було відкрито, що 99,9% твого ДНК є схожою на ДНК усіх інших людей.4 Те, що робить тебе унікальним і відмінним від інших, залежить від порядку розташування елементів у ДНК.

Уряд США може знайти та ідентифікувати людину за дев’ятизначним ідентифікаційним кодом. Але у твоїй клітині є тримільярдний буквенний код, який належить лише тобі. Цей код визначає хто ти і заставляє твою клітину поводитися певним чином.

Важливість ДНК наяву

Доктор Френсіс Коллінз, керівник проекту «Геном людини» (який і обґрунтував структуру людського коду ДНК) сказав: «ДНК – це інструкційний алгоритм, програма, що встановлена у ядрі кожної клітини».5

Перрі Маршал, фахівець у сфері технологій прокоментував це так: «Нема на світі програми, за якою би не стояв хтось. Чи це програма, чи код, чи мовне повідомлення – за ним завжди стоїть Розум».6

Як і колишній атеїст, доктор Ентоні Флю, варто задати собі запитання: «Хто ж написав цю програму? Хто встановив цей код у наші клітини»?

Це як гуляєш по пляжі і бачиш напис: «Славко любить Олю». Ти знаєш, що хвилі не могли самі створити такі слова. Хтось їх написав. Це конкретне повідомлення. Так само і ДНК є складним набором тримільярдного алгоритму, який керує усіма процесами у клітині.

Як можна пояснини цей замислуватий код у наших клітинах?

26-го червня 2000 року Президент Клінтон вручив премії вченим, які працювали над геномом людини. Клінтон сказав: «Сьогодні ми вивчаємо мову, якою Бог створив життя. Ми дедалі більше захоплюємося складністю, красою, чудом цього святого Божого подарунку».7 Доктор Френсіс Коллінз, керівник проекту «Геном людини», після виступу Президента Клінтона, додав: «Я зворушений і водночас натхненний тим, що ми побачили перший проблиск нашої інструкції, яка до того була відомою лише Богові».8

Дивлячись на структуру ДНК у людському тілі, не можна виключити існування розумного (надзвичайно розумного) задуму.

Згідно з Біблією, Бог є не просто Творцем нашого існування. Стосунки з Ним роблять це існування змістовним. Бог є джерелом щастя, мудрості і любові. Він дає усе це нам безкоштовно, нам тільки треба повірити і довіритися Йому. Він найбільше і найнадійніше джерело підтримки у житті. Він придумав ДНК, Він знає краще, як ми маємо працювати. Він пропонує нам Свою підтримку з великої любові до нас.

Чому важливий код ДНК? Це ще один доказ на користь Бога. Він створив наші тіла. Він може також і сповнити наше життя змістом. Чи є у тебе особисті стосунки з Богом? Щоб дізнатися як їх отримати, прочитай: Пізнати Бога особисто.

Щоб дізнатися більше доказів про існування Бога, натисни: Чи є Бог?

 Як розпочати стосунки з Богом
 У мене є запитання чи коментар...

(1) Healthy-elements.com/atheists.html
(2) Francis S. Collins, director of the Human Genome Project, The Language of God, (Free Press, New York, NY), 2006, p 1.
(3) там же
(4) там же, p 125.
(5) там же, p 102.
(6) Perry Marshall, information engineer, cosmicfingerprints.com. (Other concepts in this article also may be attributed to Perry Marshall.)
(7) Francis S. Collins, The Language of God, p 2.
(8) там же, p 3.

Поділитися з друзями:  

TOP