Безпечне місце для пошуку відповідей 
про життя та Бога
Безпечне місце для пошуку відповідей про життя та Бога

Пізнати Бога особисто

Знайти Бога – що для цього потрібно? У цій статті йдеться про те як можна розпочати особисті стосунки з Богом уже сьогодні.

Що ж для цього потрібно? Чекати на удар блискавки? Присвятити себе доброчинності і благодійсності? Стати кращою людиною, щоб Бог прийняв тебе? ЖОДНА річ з цього списку не потрібна. Бог дуже чітко і зрозуміло написав у Біблії як можна пізнати Його. Ось короткий виклад як можна почати стосунки з Богом уже сьогодні...Закон Перший: Бог любить тебе і у Нього є чудовий план для твого життя.

Бог створив тебе. Але більше того, Він любить тебе так сильно, що хоче, щоб ти пізнав Його і жив з Ним вічно. Ісус сказав: «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне».1

Ісус прийшов, щоб кожна людина могла пізнати Бога особисто. Лише Ісус може дати значення і сенс у житті.

Що заважає нам пізнати Бога?...Закон Другий: Усі ми грішники і наші гріхи відділяють нас від Бога.

Усі ми відчуваємо те відокремлення, ту віддаль від Бога через наші гріхи. Біблія говорить нам таке: «Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу».2

Глибоко в душі, наше ставлення до Бога може бути бунтарським, або ж байдужим, але це все свідчить про те, що Біблія називає гріхом.

TПокарання за гріх – смерть, – духовне відокремлення від Бога.3 І хоча ми намагаємося стати ближчими до Бога своїми силами, такі спроби приречені на поразку.

На цьому малюнку зображена прірва, що відділяє нас від Бога. Стрілки символізують наші спроби досягти Бога своїми силами. Ми можемо робити добрі справи у житті, таким чином намагаючись заслужити Боже прийняття через добре життя чи мораль. Однак, усіх наших зусиль недостатньо, щоб покрити наш гріх.

Як можна подолати цю прірву?...
Закон Третій: Ісус Христос – єдиний шлях до Бога. Через Нього ми можемо пізнати і відчути Божу любов.

Ми заслуговуємо на те, щоб заплатити за наш гріх. Проблема в тому, що плата за гріх – смерть. Для того, щоб ми не помирали відокремленими від Бога, Ісус Христос помер замість нас.

Біблія говорить, про Ісуса таке: «Він є образ невидимого Бога...Бо то Ним створено все...»4 Ісуса розп’яли за богохульство, бо Він називав Богом, Яким і був.

На хресті Ісус узяв усі наші гріхи на Себе і повністю, до останнього, заплатив за них. «Бо й Христос один раз постраждав був за наші гріхи, щоб привести нас до Бога.. Праведний за неправедних».5 «Він нас спас не з діл праведности, що ми їх учинили були, а з Своєї милості».6 Через смерть Ісуса на хресті, наш гріх уже не відділяє нас від Бога.

«Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне».7

Ісус не лише помер за наші гріхи, Він також і воскрес.8 Тим самим переконливо довів, що Він Син Божий, що Він може обіцяти вічне життя, і що лише через Нього ми можемо пізнати Бога. Тому і сказав: «Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене».9

Замість того, щоб дужче намагатися досягти Бога, Він говорить нам як почати стосунки з Ним уже зараз. Ісус каже: «Коли прагне хто з вас нехай прийде до Мене та й п’є! Хто вірує в Мене, то ріки живої води потечуть із утроби його».10 Через Свою любов до нас Ісус перетерпів смерть на хресті. Зараз Він запрошує нас прийти до Нього, щоб пізнати Бога.

Самого знання про те, що зробив Ісус, недостатньо. Щоб пізнати Бога, Його потрібно запросити у наше життя...Закон Четвертий: Нам потрібно особисто прийняти Ісуса Христа як нашого Спасителя і Господа.

Біблія каже: «А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його».11

Прийняти Ісуса треба вірою. Біблія говорить: «Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий, не від діл, щоб ніхто не хвалився».12

Прийняти Христа означає повірити, що Він є Сином Бога, і запросити Його у своє життя.13 Ісус сказав: «Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали».14

Ось запрошення Ісуса. Він сказав: «Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною».15

Якою буде твоя відповідь на це запрошення?

Подумай собі про такі два кола:


Самоцентричне життя

Наше «я» на троні життя

Ісус поза нашим життям

Рішення і дії, які керуються лише нашим «я», часто призводять до розчаруваньХристоцентричне життя

Ісус у центрі нашого життя, на троні

Наше «я» підкоряється Ісусу

Людина відчуває вплив і допомогу Ісуса у житті


Яке коло краще символізує твоє життя?

Яке коло ти б хотів, щоб символізувало твоє життя?

Почати стосунки з Ісусом...Ти можеш прийняти Христа прямо зараз. Пам’ятаєш, що сказав Ісус: «Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною».16 Чи хочеш ти відгукнутися на Його запрошення? Зробити це можна у молитві.

Не так важливі слова, як наміри твого серця. Якщо ж ти не знаєш про що молитися, то можеш помолитися такими словами:

«Ісусе, я хочу знати Тебе. Я хочу, щоб Ти прийшов у моє життя. Дякую за те, що помер на хресті за мої гріхи, і що тепер Ти можеш прийняти мене. Прости мені за мої гріхи. Лише Ти можеш дати мені силу змінитися і стати такою людиною, якою Ти мене створив. Дякую Тобі за прощення і за вічне життя з Богом. Я віддаю своє життя у Твої руки. Амінь».

Якщо ця молитва була щирою, то Ісус прийшов у твоє життя, як і обіцяв. Тепер почалися твої особисті стосунки з Богом.

На тебе чекає мандрівка змін і зросту, впродовж усього життя, пізнаючи Бога більше через Біблію, молитву і спілкування з іншими християнами.

 Я щойно запросив/ла Ісуса у своє життя (деяка корисна інформація)...
 Можливо, я хочу запросити Ісуса у своє життя, розкажіть мені більше про це...

(1) Івана 3:16 (2) Ісая 53:6 (3) до Римлян 6:23 (4) до Колоссян 1:15,16 (5) 1 Петра 3:18 (6) до Тита 3:5 (7) Івана 3:16 (8) 1 до Коринтян 15:3-6 (9) Івана 14:6 (10) Івана 7:37,38 (11) Івана 1:12 (12) до Ефесян 2:8,9 (13) Івана 3:1-8 (14) Івана 10:10 (15) Об’явлення 3:20 (16) Об’явлення 3:20

Поділитися з друзями:  

TOP