Безпечне місце для пошуку відповідей 
про життя та Бога
Безпечне місце для пошуку відповідей про життя та Бога

Початок нового життя з Богом

Якщо я запросив Ісуса у cвоє життя, як я можу бути впевненим, що Він справді живе у мені?

Так радісно чути, що ти запросив Ісуса у своє життя! Коли ти зробив цей вибір і запросив Його у своє життя, то, можливо, ти думаєш чи справді почув тебе Бог? Так, почув. Перше Послання Івана 5:14 говорить: «І оце та відвага, що ми маємо до Нього, що коли чого просимо згідно волі Його, то Він слухає нас». Ісус пообіцяв, що прийде у наше життя, якщо ми Його запросимо.

В Об’явленні 3:20 Ісус говорить: «Ось стою Я під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною». Чи відчинив ти двері свого серця для Бога? Якщо так, то Він вчинить так, як і обіцяв. Чи обманював би тебе Бог?

В Євангелії від Івана 6:37 Ісус сказав: «Усе прийде до Мене, що Отець дає Мені, а того, хто до Мене приходить, Я не вижену геть». А в Івана 10:27-29 Ісус говорить: «Мого голосу слухають вівці Мої, і знаю Я їх, і за Мною слідком вони йдуть. І Я життя вічне даю їм, і вони не загинуть повік, і ніхто їх не вихопить із Моєї руки. Мій Отець, що дав їх Мені, Він більший за всіх, і вихопити ніхто їх не може Отцеві з руки».

Ісус помер на хресті за наші гріхи, щоб у нас були стосунки з Ним. Йому не байдуже до цього всього. Він зробив дуже багато, щоб примирити нас із Собою. Ісус взяв на Себе наші гріхи, а нас покрив Своєю праведністю, тим самим роблячи нас повністю прощеними і прийнятими Богом. Нам не потрібно спочатку заслуговувати Його прощення добрими справами, якимись ритуалами чи вмовляти Його. Він Той, Хто зробив усе це можливим, щоб ми були у стосунках з Ним. А ми приходимо до Нього на основі того, що Він зробив, а не того, що зробили ми. Він заплатив за наші гріхи, щоб простити нас і прийти у наше життя. У Першому посланні Петра 3:18 написано: «Бо й Христос один раз постраждав був за наші гріхи, щоб привести нас до Бога».

Як рости у пізнанні Бога:

Щоб пізнавати Бога більше і більше, проводь час у Його слові (Біблії), просячи Його відкрити Себе тобі. Радимо почати з Євангелії від Івана (четверта книжка Нового Завіту).

А найголовніше – говори з Ним вільно і завжди! Біблія нас заохочує: «Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі» (до Филип’ян 4:6-7).

Напиши нам на ел пошту. Ми б були раді розповісти тобі про біблійні групки чи заходи кемпусу у твоєму студентському містечку. Обіцяємо спам не надсилати! :)


TOP