Безпечне місце для пошуку відповідей 
про життя та Бога
Безпечне місце для пошуку відповідей про життя та Бога

Хто такий Бог?

Хто такий Бог? Який Він? Шість рис характеру Бога...

Він Той, Кого можна пізнати.

Бога, який створив світ у всій своїй красі, можна пізнати. Він розповідає нам про Себе, але навіть понад те. Він заохочує нас знати Його особисто. Тож ми не лише можемо знати про Нього, але і знати Його Самого, особисто.

«Хай не хвалиться мудрий своєю премудрістю,
і хай не хвалиться лицар своєю хоробрістю,
багатий багатством своїм хай не хвалиться!
Бо хто буде хвалитись, хай хвалиться тільки оцим:
що він розуміє та знає Мене,
що Я то Господь,
Який на землі чинить милість, правосуддя та правду,
бо в цьому Мої уподобання, каже Господь»!
(Єремії 9:23,24)

Він доступний.

Бог бажає, щоб ми спілкувалися з Ним і розповідали усе, що нас турбує. Для цього нам не потрібно робити нічого надзвичайного. Не потрібно знати правильні слова, знати богослов’я чи бути безгрішним. Бог любить і приймає нас, коли ми приходимо до Нього.

«Господь близький всім, хто взиває до Нього,
хто правдою кличе Його»!
(Псалом 144:18)

Він творчий.

Що би ми не створювали чи винаходили, ми завжди використовуємо те, що вже існує. Бог одним тільки словом може творити не лише галактики і нові життя, а й вирішувати наші щоденні проблеми. Бог творчий. Він хоче, щоб ми це знали і покладалися на Його силу.

«Великий Господь наш, та дужий на силі,
Його мудрости міри нема»!
(Псалом 146:5).

«...звідки прийде мені допомога,
мені допомога від Господа,
що вчинив небо й землю»!
(Псалом 120:1-2).

Він прощає.

Ми грішимо. Ми схильні чинити те, що ми хочемо, а не те, що хоче Бог. Він це бачить і знає. Бог не заплющить очі на гріх, але буде судити людей за їхні гріхи. Однак, Бог прощає кожному, хто попросить у Нього прощення. Ісус Христос, Син Божий, заплатив Своєю смертю на хресті за наш гріх. Він воскрес із мертвих і пропонує нам це прощення.

Коли ми віримо в Ісуса, Бог дивиться на нас як на праведників, не залежно від того хто ми, чи що накоїли... Коли ми віримо, що Ісус пролив Свою кров і помер за нас, ми примирюємося з Богом. (Римлян 3:22,25)

Він чесний.

Людина, яка хоче, щоб ти знав про її думки і почуття, розповідає тобі про них. Так само і Бог розповідає про Себе, але Він завжди говорить правду. Усе, що Він говорить про Себе чи про нас, є правдою. Його слова заслуговують на довіру більше, ніж наші відчуття, думки і розуміння. Кожну Свою обіцянку Бог виконає. На Його слово можна покластися.

«Вхід у слова Твої світло дає,
недосвідчених мудрими робить.

Для моєї ноги Твоє слово світильник,
то світло для стежки моєї».
(Псалом 118:130;105)

Він може усе.

Хотів би ти ніколи не помилятися, завжди бути правим на 100%? Бог є таким. Його мудрість необмежена. Він знає усе, що відбувається у твоєму житті. Він знає минуле і майбутнє. Нам не потрібно розповідати йому «свіжі новини», радити Йому щось чи переконувати вчинити правильно. Він святий і все робить на добро. Якщо ми довіримось Йому, Він ніколи не зробить помилки із нашого життя, ніколи не залишить, і ніколи не зрадить. Йому можна довіряти у всьому, у всіх ситуаціях, завжди.

«Не будуть посоромлені всі,
хто на Тебе надіється...» (Псалом 24:3)


Так розповідає про Себе Бог. Хочеш дізнатися детальніше як розпочати стосунки з Богом уже зараз? Переходь на статтю: Знати Бога особисто.

 Як розпочати стосунки з Богом
 У мене є запитання чи коментар...
Поділитися з друзями:  

TOP