Безпечне місце для пошуку відповідей 
про життя та Бога
Безпечне місце для пошуку відповідей про життя та Бога

Хто створив Бога?

Якщо щось починає існувати, то воно повинно бути створене кимось. У книги є автор. У музики є композитор. Навіть вечірку влаштовує власник дому! Усі речі, які мають початок, маю причину, через яку вони почали існувати.

Подумай про Всесвіт. Колись вчені підтримували «Теорію Стаціонарного Всесвіту», згідно якої Всесвіт існував завжди і не мав початку.

Однак, космологічні докази вказують на «Великий Вибух», з якого і почав існувати Всесвіт. Наш Всесвіт з простором, часом, матерією та енергією мав конкретний початок свого існування.

Оскільки він не існував завжди, але почав існувати (має конкретно точку відліку свого буття), отже якась інша реальність мусила спричити чи створити його.1

Усе, що ми бачимо у світі, має свій початок. Але Бог належить до іншої категорії і так має бути. Бог є відмінним від природи, людства і всього, що існує. Його відмінність полягає у тому, що Він існував завжди, незалежно від усього, що Він створив. Бог не залежить ні від кого, і ні від чого, Він самодостатній. Саме Таким Бог зображений у Біблії і саме Таким Він являє Себе людям. Чому Бог повинен бути Таким?

Наш Всесвіт неможливо пояснити інакше. Він не міг створити себе сам. Він не існував завжди. І він не міг бути створеним чимось, що він сам створив. Але чому ні?

Було би нелогічним стверджувати, що Всесвіт був створений Богом, а Бог у свою чергу створений Богом другої категорії, який був створений Богом третьої категорії і т.д. Арістотель влучно зауважив, що має існувати реальність, яка би створила усе, але при цьому залишалася несотворенною. (Такою, що спричиняє рух, але при цьому залишається непорушною). Чому? Бо якщо б існував безкінечний зворотній рух першопричин, то за визначенням, увесь процес так ніколи би і не почався.2

Хочеш дізнатися більше про існування Бога? Натисни Чи є Бог?

 Як розпочати стосунки з Богом
 У мене є запитання чи коментар...

(1) Kenneth Richard Samples; Connections 2007; Quarter 3; www.reasons.org
(2) там же.

Поділитися з друзями:  

TOP