Безпечне місце для пошуку відповідей 
про життя та Бога
Безпечне місце для пошуку відповідей про життя та Бога
Подобається:  
Поділитися:  

Чи бог режисер світу?

Що не так зі світом? Чому не можна, щоб у світі не було ані зла, ані страждань?

Якби хтось тобі сказав: «Я думаю, що нема добрих режисерів, бо усі фільми, які я дивлюсь, якісь фігові...». Чи це логічний аргумент?

Однак цей аргумент не виключає існування добрих фільмів.

Часто так люди думають про Бога, кажучи: «Я не вірю в Бога, бо у світі є зло». Та вже цей аргумент визнає, що добрий світ можливий.

Добрий світ?

Як же ж побудувати той добрий світ? Через еволюцію? У еволюційній моделі ми повинні щоразу вдосконалюватися. Може, якщо ми еволюціонуватимемо достатньо довго, то нарешті станемо «якісним фільмом». Але якщо ми у процесі покращення, то чому у нас більше війн, більше насильства, більше несправедливості, більше зла? Навіть здається, що наш фільм не те, що не стає кращим, а навіть гіршає.

Можливо, це правда, яку ми боїмося визнати. Ми не можемо створити добрий світ, бо ми погані режисери. У нас свої недоліки, гріховні бажання. Розвиток науки і технологій не вирішують проблеми зла, криміналу, жадності і обману. Проблема полягає у людському серці, незалежно від того як швидко ми «еволюціонуємо». Ми егоцентричні і шукаємо лише свого – власне у цьому і суть еволюції (виживає найсильніший).

Головні запитання про світ

Запитання перше: «Чи подобається такий світ Богові»? Біблія говорить, що «все, що в світі: пожадливість тілесна, і пожадливість очам, і пиха життєва, це не від Отця, а від світу».1 Світ живиться пожадливостями тіла («треба це»), пожадливостями очей («хочу це») і життєвою пихою («Я особливий», «Я заслуговую на це»). Хіба не оці три є причиною більшості проблем на світі? І хіба не оці три є ненависними для Бога?

Запитання друге: «Чи Бог керує усім цим»? Біблія каже, що і так, і ні. Бог Всемогутній, але Він також дає нам волю приймати рішення. Він не виправляє кожну нашу дію чи вчинок. Ця свобода волі може призвести до «поганого фільму». І хоча Бог – «Цар усієї землі»,2 Біблія все ще називає диявола «князем світу цього».3 Знову бачимо, що хоча Бог і Всесильний, Він дає людям волю.

Запитання третє: «Чи цей світ Боже Царство»? Біблія каже, що ні. Ісус промовив: «Моє Царство не із світу цього».4 На даний момент Царство Боже є невидимим і духовним. І хоча він є Царем над усіма людьми, не усі прийняли Його за Царя у своїх серцях і життях. Ті ж, хто прийняли є частиною Його невидимого царства (навіть якщо вони живуть ще у цьому світі, який не є Божим царством).

Добрий світ...

Власне, Божий фільм ще не почався. Але прийде такий день. Біблія описує його так: «І засурмив сьомий Ангол, і на небі зчинились гучні голоси, що казали: Перейшло панування над світом до Господа нашого та до Христа Його, і Він зацарює на вічні віки»!5 Того дня ми побачимо набагато кращий фільм, бо режисером його буде Бог. У Бога є плани на кращий світ, і він зовсім не буде схожим на той, в якому ми живемо зараз. Він дуже добрий режисер. Ось короткий трейлер до Божого фільму:

«Оце оселя Бога з людьми, і Він житиме з ними! Вони будуть народом Його, і Сам Бог буде з ними, і Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерті. Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося»!6

У Бога є кращий сценарій на кращий фільм, і Він хоче, щоб ти був у ньому. Щоб дізнатися як це зробити, натисни Пізнати Бога особисто.

 Як розпочати стосунки з Богом
 У мене є запитання чи коментар...

(1) 1 Івана 2:16 (2) Псалми 46:8 (3) Івана 12:31, 14:30, 16:11; 1 Івана 5:19 (4) Івана 18:36 (5) Об’явлення 11:15 (6) Об’явлення 21:3-4

Поділитися з друзями:  

TOP