Безпечне місце для пошуку відповідей 
про життя та Бога
Безпечне місце для пошуку відповідей про життя та Бога

яка різниця між ісусом Та світовими релігіями?

Короткий огляд чим Ісус відрізняється від релігій світу.

Це огляд ключових аспектів, які відрізняють Ісуса Христа від основних світових релігій.

1. Ісус Христос прагне стосунків з нами. Чи були у тебе колись стосунки, де ініціативна йшла лише від тебе? Вони втомлюють і зазвичай не тривають довго. Найкращі друзі, яким приємно бути у стосунках одне з одним, вкладають багато зусиль і часу у стосунки. Релігії – це зазвичай спосіб людини дістатися Бога. Але на відміну від них, Христос сам досягає людей. Ісус Христос сказав: «Я прийшов, щоб ви мали життя і подостатком щоб мали» (Івана 10:10). Він прийшов дати нам вічне життя з Ним, тим, хто вірять у Нього.

2. Ісус говорив, що Він Бог. Жоден із представників світових релігій (ні Будда, ні Мухамед, ні Конфуцій тощо) не стверджвали, що вони боги.

3. Ісус прожив досконале життя і виявив Свою божественність чудами: зцілюючи сліпих, вгамовуючи шторм на морі, воскрешаючи мертвих, помножуючи їжу. Представники інших релігій відомі своїми цікавими посланнями, але ніхто з них не явив таку могутню силу, як Ісус. «Повірте Мені, що Я в Отці, а Отець у Мені! Коли ж ні, то повірте за вчинки самі».

4. Згідно багатьох світових релігій люди повинні карати себе за свої гріхи, виконуючи різні ритуали самопожертви. Ісус пропонує нам прощення, бо як Бог, уже заплатив за наші гріхи. «А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками» (Римл. 5:8). Ісус заплатив за всі наші гріхи на хресті.

5. Ісус воскрес із мертвих на третій день після Свого розп’яття. Багато релігій говорять про реінкарнацію. Ісус, багато разів, говорив, що Його розіпнуть і що Він воскресне через три дні. Ісус хотів привселюдно довести Свою божественність. Римська влада знала цей факт, тому поставила сторожу (11-14 солдатів) перед входом у Його гробницю і запечатала самий гріб римською печаткою. Однак через три дні тіло Ісуса щезло з гробниці, а Ісус з’явився більш ніж 500 людям. Ніхто з представників світових релігій не воскресав із мертвих чи навіть не говорив, що воскресне.

6. Послання Біблії – унікальне. Це не збірка поезій чи окремих ідей. Біблія виявляє Бога і Його план спасіння людей. Вона говорить, що щось у нашій історії пішло не так, і що стосунки, які ми мали з Богом, розірвані. Вона говорить нам як відновити ці стосунки і які від цього переваги у житті. Щоб дізнатися більше, що говорить Біблія про це, натисни Пізнати Бога особисто.

Це лише кілька з основних відмінностей між Ісусом Христом та світовими релігіями. Щоб дізнатися більше про світові релігії, натисни Єднання з Богом.

 Як розпочати стосунки з Богом
 У мене є запитання чи коментар...
Поділитися з друзями:  

TOP