Безпечне місце для пошуку відповідей 
про життя та Бога
Безпечне місце для пошуку відповідей про життя та Бога

Як можна поклонятися Богу, Який дозволяє статися зґвалтуванню дитини?

Запитання: «Як можна поклонятися Богу, Який дозволяє статися зґвалтуванню дитини»?

Відповідь: У мене є близький родич, чию дитину зґвалтували.

Повір мені... Я особисто знаю, як зґвалтування впливає на дитину. Я цілком розділяю твою злість.

Однак це не вина Бога, що люди обирають брати добро, яке Він створив, і спотворювати його. Це не Його вина, що батько вирішує зґвалтувати свою дочку, а мати словесно вбивати своїх синів.

У нас людей є свобода дій.

Але як ставитися до того, що Бог не забороняє іншим людям чинити зло?

Як ставитися до того, що Бог не забороняє нам чинити зло іншим людям?

Нам би хотілося, щоб Бог встановив якісь рамки, правила, за порушення яких би було покарання. Навіть, може, щоб Бог убивав ґвалтівників.

Як тоді бути з тими, хто розповсюджує дитячу порнографію, через яку хтось міг і зґвалтувати дитину. Чи мав би Бог також їх убити?

А що робити Богові з тими, хто словесно вбиває інших?

Слова наносять глибокі рани. Якщо запитати багатьох психологів, що приносить більше шкоди: словесне чи сексуальне насильство, то більшість схилиться до думки, що словесне насилля залишає майже непоправні рани.

Можливо, Богові слід було би затикати нам пельки щоразу як ми збираємося ранити когось словами?

Уявімо собі такий світ. Як би він виглядав?

Чи не ходили би тоді люди з обуренням, що не мають права сказати те, що думають. Чи не знали би ми, глибоко у душі, що насправді усім начхати на нас, але вони говорять улесливі слова, щоб уникнути смерті від Бога? Чи не був би світ ще жалюгідніший ніж зараз?

Здається очевидним, що ми робимо те, що хочемо. І я не розумію, чому ми гніваємося на Бога, Який дає нам таку свободу.

Але Бог не мовчить. Бог сказав нам як треба жити.

Хіба не правда, що якби усі люди виконували 10 заповідей, то ніхто би не ґвалтував дітей?

Хіба не правда, що якби усі люди виконували 10 заповідей, ніхто б нічого не крав, ніхто б нікому не зраджував, ніхто б нікого не убивав?

Замість того, щоб контролювати нас, Бог дає нам свободу. Бог не втручається у чийсь вибір. Але Він говорить, що одного дня усі дадуть відповідь за свої вчинки.Одного дня прийде Суд.

Проблема в тому, що знати як жити правильно, недостатньо. Це визнає навіть Бог.

Навіть інструкції життя, Біблії, недостатньо. Сказавши ґвалтівнику дитини, що не не можна ґвалтувати дітей, ми цим не відкриємо для нього Америку. Бог говорить, що нам потрібно щось глибше. Якась внутрішня сила, щоб хотіти обирати добро. Це та сила, яку може дати Бог.

Ось, що Бог каже, станеться у нашому житті, якщо ми оберемо віддати Йому своє життя:
«А коли живе в вас Дух Того, Хто воскресив Ісуса з мертвих, то Той, хто підняв Христа з мертвих, оживить і смертельні тіла ваші через Свого Духа, що живе в вас».1

Бог пропонує жити у нас. Ісус сказав: «Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали».2 Це не означає життя без проблем. Але це означає життя, де Бог даватиме нам бажання чинити добро і чинити згідно волі Бога, Якого ми пізнаємо. Бог пропонує нам стосунки з Собою, які унікальні в тому, що приносять мир і спокій у наше життя.

Бог хоче, щоб ми прожили своє життя разом з Ним. Щоб пізнали Його. Щоб Він змінював нас через Свою любов. І щоб давав мудрість у життєвих рішенях.

 Як розпочати стосунки з Богом
 У мене є запитання чи коментар...

(1) до Римлян 8:11
(2) Івана 10:10

Поділитися з друзями:  

TOP