Безпечне місце для пошуку відповідей 
про життя та Бога
Безпечне місце для пошуку відповідей про життя та Бога

Чому апостоли ісуса не могли мовчати, навіть під страхом смерті?

Апостоли розповідали людям про Ісуса під страхом тортур і навіть смерті. Чому вони не могли мовчати?

Усі 12 апостолів кинули свої сім’ї і кар’єри, часто подорожували наодинці до далеких країн, проголошуючи, що Ісус помер і воскрес із мертвих. За це їх били, кидали у в’язниці, а багатьох закатували до смерті.

ДВАНАДЦЯТЬ АПОСТОЛІВ:
 1. Андрій – розп’ятий
 2. Варфоломій – побитий, а потім розп’ятий
 3. Яків, син Алфеїв – забитий камінням до смерті
 4. Яків, син Зеведеїв – було відтято голову
 5. Іван – засланий за віру; помер від старості
 6. Юда (Тадей, не Іскаріотський) – забитий камінням до смерті
 7. Матвій – убитий списом
 8. Петро – розп’ятий догори ногами
 9. Пилип – розп’ятий
 10. Симон – розп’ятий
 11. Хома – убитий списом
 12. Маттій – забитий камінням до смерті
(джерело: “Книга Мучеників» Джона Фокса)

Чи мали вони підтвердження тому, що проповідували? Так. Безсумніву, що після розп’яття Ісуса, через три дні гробниця була порожньою, як і передбачав Ісус. Питання в тому, що сталося з Ісусовим тілом? Хтось каже, що тіло вкрали, а потім поширили чутки, що Він воскрес. Однак якщо апостоли все це придумали, то кожен дозволив себе убити за брехню.

Нісенітниця якась. Ти б віддав своє життя за брехню?

Але правда є в історичних фактах. Ісуса принижували, били батогами і прибили до хреста, де Він помер у всіх на очах. Потім Його проткнули списом, щоб пересвідчитися, що він помер. Його поховали у кам’яному гробі і приставили римську варту, бо релігійні лідери боялися, що Його тіло вкрадуть. Але на третій день сторожа втекла від страху, камінь був відкочений, а все, що залишилося – це полотно і хустка, в яке було завенене тіло Ісуса. Сама ж гробниця була порожньою.

Після того дня апостоли бачили воскреслого Ісуса неодноразово. А з ними ще і сотні людей Його бачили. Вони довго спілкувалися з Ним, їли з Ним, – усе це після того, як вони були свідками Його побиття, розп’яття і смерті. Коли їм звеліли не говорити про воскресіння Ісуса, то вони відповідали: «Ми не можемо не говорити про те, що бачили і чули»!

Ці апостоли ризикували своїм життям, щоб розповідати про те, що знали без жодного сумніву, – що Ісус воскрес із мертвих, довівши, що Він Той, за Кого Себе видавав, – Син Божий.

А як ти думаєш? На щастя, тобі не загрожує смерть за віру в Ісуса як першим апостолам, але ти можеш бути впевненим у восресінні Ісуса і зрозуміти чому це було так важливо для цих дванадцятьох. Щоб більше дізнатися про Ісуса і факти щодо Його воскресіння, переходь сюди: Не просто сліпа віра.

 Як розпочати стосунки з Богом
 У мене є запитання чи коментар...
Поділитися з друзями:  

TOP