Безпечне місце для пошуку відповідей 
про життя та Бога
Безпечне місце для пошуку відповідей про життя та Бога
Подобається:  
Поділитися:  

Чому апостоли ісуса не могли мовчати, навіть під страхом смерті?

Апостоли розповідали людям про Ісуса під страхом тортур і навіть смерті. Чому вони не могли мовчати?

Усі 12 апостолів кинули свої сім’ї і кар’єри, часто подорожували наодинці до далеких країн, проголошуючи, що Ісус помер і воскрес із мертвих. За це їх били, кидали у в’язниці, а багатьох закатували до смерті.

ДВАНАДЦЯТЬ АПОСТОЛІВ:
 1. Андрій – розп’ятий
 2. Варфоломій – побитий, а потім розп’ятий
 3. Яків, син Алфеїв – забитий камінням до смерті
 4. Яків, син Зеведеїв – було відтято голову
 5. Іван – засланий за віру; помер від старості
 6. Юда (Тадей, не Іскаріотський) – забитий камінням до смерті
 7. Матвій – убитий списом
 8. Петро – розп’ятий догори ногами
 9. Пилип – розп’ятий
 10. Симон – розп’ятий
 11. Хома – убитий списом
 12. Маттій – забитий камінням до смерті
(джерело: “Книга Мучеників» Джона Фокса)

Чи мали вони підтвердження тому, що проповідували? Так. Безсумніву, що після розп’яття Ісуса, через три дні гробниця була порожньою, як і передбачав Ісус. Питання в тому, що сталося з Ісусовим тілом? Хтось каже, що тіло вкрали, а потім поширили чутки, що Він воскрес. Однак якщо апостоли все це придумали, то кожен дозволив себе убити за брехню.

Нісенітниця якась. Ти б віддав своє життя за брехню?

Але правда є в історичних фактах. Ісуса принижували, били батогами і прибили до хреста, де Він помер у всіх на очах. Потім Його проткнули списом, щоб пересвідчитися, що він помер. Його поховали у кам’яному гробі і приставили римську варту, бо релігійні лідери боялися, що Його тіло вкрадуть. Але на третій день сторожа втекла від страху, камінь був відкочений, а все, що залишилося – це полотно і хустка, в яке було завенене тіло Ісуса. Сама ж гробниця була порожньою.

Після того дня апостоли бачили воскреслого Ісуса неодноразово. А з ними ще і сотні людей Його бачили. Вони довго спілкувалися з Ним, їли з Ним, – усе це після того, як вони були свідками Його побиття, розп’яття і смерті. Коли їм звеліли не говорити про воскресіння Ісуса, то вони відповідали: «Ми не можемо не говорити про те, що бачили і чули»!

Ці апостоли ризикували своїм життям, щоб розповідати про те, що знали без жодного сумніву, – що Ісус воскрес із мертвих, довівши, що Він Той, за Кого Себе видавав, – Син Божий.

А як ти думаєш? На щастя, тобі не загрожує смерть за віру в Ісуса як першим апостолам, але ти можеш бути впевненим у восресінні Ісуса і зрозуміти чому це було так важливо для цих дванадцятьох. Щоб більше дізнатися про Ісуса і факти щодо Його воскресіння, переходь сюди: Не просто сліпа віра.

 Як розпочати стосунки з Богом
 У мене є запитання чи коментар...
Поділитися з друзями:  

TOP